RRS
Naujienos
Apr
5
Juridicon teisės ir mokesčių naujienos (2017 m. I ketv.)
Paskelbė Laimonas Marcinkevicius Įjungta 05 April 2017 09:18 PM

Priminimas dėl visuotinio akcininkų susirinkimo sušaukimo

Formalus visuotinio akcininkų susirinkimo sušaukimo procedūros įvertinimas prieštarauja teisingumo, protingumo ir sąžiningumo principams, tai gali būti viena iš priežasčių konflikto, vedančio į teismo salę, kurioje visuotinio akcininkų susirinkimo sprendimai gali būti panaikinti. Todėl būtina laiku ir tinkamai išsiųsti pranešimus akcininkams.

Maloniai primename, jog liko mažiau kaip 4 dienos akcinių bendrovių ir uždarųjų akcinių bendrovių (toliau – Bendrovė) akcininkams išsiųsti pranešimus dėl eilinio metinio visuotinio akcininkų susirinkimo sušaukimo (toliau - Akcininkų susirinkimas). 

Plačiau

Dividendų apmokestinimo pokyčiai

Į Lietuvos teisinį reguliavimą perkėlus Patronuojančių – dukterinių įmonių direktyvos 2011/96/ES pakeitimus buvo sugriežtintos dividendų apmokestinimo sąlygos. Pagal nuo šių metų pradžios ir praėjusių metų kovo mėnesį įsigaliojusius LR pelno mokesčio įstatymo (toliau – Pelno mokesčio įstatymo) pakeitimus nuostatos dėl dividendų neapmokestinimo netaikomos toms verslo struktūroms, kurių nustatymo pagrindinis tikslas arba vienas pagrindinių tikslų buvo gauti mokestinės naudos.

Plačiau

Užsienio valstybėse atidarytų ir uždarytų sąskaitų deklaravimo pokyčiai

Daug dėmesio sulaukęs ir vėliau atidėtas Valstybinės mokesčių inspekcijos (toliau – VMI) reikalavimas mokesčių mokėtojams deklaruoti atidarytas ir uždarytas sąskaitas užsienio valstybės kredito, mokėjimo ir elektroninių pinigų įstaigose (taip pat ir PAYPAL) įsigalioja šiemet. Pripažinus tokio reikalavimo netikslumus bei abstraktumą jį reglamentuojančios taisyklės buvo pakeistos nustatant aiškesnius kriterijus ...

Plačiau

Lengvesnis skolų išieškojimas Europoje

Neseniai pradėjo veikti skolų išieškojimo platforma Europoje ODDCOLL. Jos misija yra padaryti skolų išieškojimą Europoje lengvesnį. Iki ODDCOLL Jūs turėdavote ieškoti teisingo paslaugos teikėjo, aptarti su juo sąlygas ir atlikti visą susijusį administracinį darbą, tuo pačiu atsitraukdami nuo savo verslo.

Su ODDCOLL tereikia įkelti neapmokėtą sąskaitą.

Plačiau

 


Komentarai (0)
Rašyti komentarą
 
 
Jūsų vardas:
El. paštas:
Komentaras: