RRS
Naujienos
Jun
7

Laba diena,

Verslo ir mokesčių advokatų kontora Juridicon nori pakviesti Jus į seminarus, susijusius su pasirengimu atitikčiai pagal bendrąjį duomenų apsaugos reglamentą Nr. 2016/679

1. Viešas seminaras „Rizikos valdymas pagal bendrąjį duomenų apsaugos reglamentą Nr. 2016/679“

Norime Jus pakviesti į 2017 m. birželio 28 d., 9.00-14.30 kartojamą Rizikos valdymo profesionalų asociacijos seminarą „Rizikos valdymas pagal bendrąjį duomenų apsaugos reglamentą Nr. 2016/679“. Šis seminaras skirtas viešojo ir privataus sektoriaus įmonių ir organizacijų vadovams, duomenų apsaugos pareigūnams, informacinių išteklių saugumo įgaliotiniams, informacinių sistemų administratoriams, asmenims priimantiems sprendimus dėl asmens duomenų tvarkymo organizacijoje.

Seminaro metu bus siekiama išsiaiškinti, kokias papildomas priemones būtina įgyvendinti, kad duomenų tvarkymas atitiktų Reglamento reikalavimus. Taip pat bus pateiktos rekomendacijos, kaip šias priemones padaryti pigesnes, praktiškesnes ir efektyvesnes.

 

Daugiau informacijos ir registracija čia


 

2. Individualus seminaras rengiantis atitikčiai pagal naująjį asmens duomenų apsaugos reglamentą 

Kviečiame Jus į individualų seminarą, kurio tikslas - supažindinti Jūsų įmonės darbuotojus su bendraisiais duomenų apsaugos pokyčiais bei aptarti Jūsų verslui aktualias duomenų apsaugos naujoves ir atsakyti į Jums rūpimus klausimus.

 

Data, vieta, trukmė ir kaina būtų sutartinė. Jūsų patogumui galime atvykti į Jūsų įmonę suderintu laiku sutartą dieną.

Daugiau informacijos ir registracija čia

 

Susijusi tema: Duomenų ir privatumo apsauga, Duomenų apsaugos pareigūnas


Komentarai (0)
Rašyti komentarą
 
 
Jūsų vardas:
El. paštas:
Komentaras: